ביטוח בריאות רפואה משלימה במרפאת רפאל

צרבת

מרפאת רפאל נמצאת בהסדר עם כל חברות הביטוח לרפואה משלימה כגון הראל, פניקס, כלל, מנורה, מגדל ועוד. אם יש לכם ביטוח לרפואה משלימה תקבלו החזר מכל חברות הביטוח!

מדוע הטיפולים במרפאות רפאל עדיפים מטיפולים שניתנים בקופות החולים?

א. יחס אישי

אני לא עובד בשיטת הסרט הנע ( בקופת חולים 20 דקות – חצי שעה לטיפול) אלא משתדל לפעול מתוך שליחות ומחויבות אישית לכל מטופל. אצלי אורך הטיפול 40 דקות!

ב. מערך טיפולים מותאם אישית

ג. זמן הטיפול מותאם לכל מטופל עד שעה שלמה

כל לקוח אצלי הוא קודם כל אדם ואחר כך מקרה טיפולי, מתוך תפיסה זאת אני עושה אבחון מדויק ותשאול מתוך הקשבה, ותשומת לב לרגשות ולמידע שהמטופל בוחר לחשוף בפניי, מתוך הבנה שתשומת לב והקשבה הם המפתח לטיפול יעיל ולשביעות הרצון של המטופל.

במרפאות רפאל המטופל מקבל מגוון טיפולים ברפואה משלימה הדרושים לו בעת ובעונה אחת.

טיפול אחד יכול לכלול בהתאם לצורך שילוב של מספר שיטות טיפול על מנת לענות על צרכי המטופל: אבחון, מרשם לצמחי מרפא, דיקור, דמיון מודרך, עיסוי ושיאצו. הטיפול נתפס כיחידה אחת שבה אני מנסה להפעיל את כל הכלים שיש בידי על מנת לעזור למטופל.

בקופת החולים אין אפשרות לשילוב של טכניקות באותו טיפול, כך על מנת לקבל את הטיפול המשולב האדם נאלץ לעבור בין מספר מחלקות, לעומת הטיפול במרפאות רפאל שבה המטופל נפגש עם מטפל אחד. זה חוסך ריצות בין מטפלים וטיפולים, זמן וכסף.

יש לציין שהטיפול המשולב מועיל הרבה יותר מטיפול בשיטה אחת כלשהי. בקופת חולים אמנם ניתן לקבל מגוון של טיפולים ברפואה משלימה אך לא ניתן לקבל אותם בצורה משולבת כמו במרפאת רפאל.

לדוגמה, בכל קופות החולים, אדם שמטופל בדיקור, לא יוכל לקבל מאותו המטפל טיפול בשיאצו או/ו מרשם לצמחי מרפא. רק אחרי, ותמיד במקום הטיפול בדיקור, המטופל ישלח לקבלת טיפול נוסף. בשיטה זו הטיפולים מצטברים והרי כמות הטיפולים שניתנים בהנחה תמיד מוגבלת.

במרפאות רפאל בנוסף לטיפול בדיקור ניתן לקבל את השירותים הבאים:

אבחון מדויק
טיפל בדיקור סיני
עיסוי ע"י מכשירים או ידני
שיאצו, מוקסה, חימום עם מנורה סינית
דיאטה והמלצות לתזונה מתאימה
לימוד טכניקות הרפיה (דמיון מודרך) תוך כדי טיפול בדיקור
ועוד

לקביעת תור ולייעוץ עם רפאל התקשרו: 054-5721258

Open chat
Hello!
דילוג לתוכן