בעיות עיכול

img-1

הרפואה הסינית יודעת לתת מענה טבעי ונטול תופעות לוואי לבעיות עיכול רבות. בין אם אתם מקבלים טיפול קונבנציונלי ובין אם לא, הנכם מוזמנים להמשיך לקרוא, ללמוד עוד על דיקור סיני לבעיות עיכול ולהגיע אל הקליניקה לקבלת טיפול.

תורת הדיקור הסיני מתייחסת אל האדם כמכלול שלם (גוף ונפש). כאשר אתם מגיעים לקבל טיפול בבעיות עיכול ניתן לכם טיפול מכוון אברי מטרה אך משפיע ומשפר את התפקוד של כל מערכות הגוף, מתוך רצון לעודד ריפוי טבעי של הגוף.
דיקור סיני משפיע בצורה חיובית גם על הנפש תוך עידוד הפרשת חומרים משפרי מצב רוח ונוגדי חרדה. הטיפולים מתבססים על יידע ייחודי עתיק המצליח להביא לתוצאות טובות מאוד מזה מאות שנים. מטופלים רבים בכל רחבי העולם מצאו רפואה ומזור לבעיות העיכול שלהם ללא צורך בתרופות בעזרת דיקור סיני לתסמונת מעי רגיז למשל.

בעיות עיכול שמטופלות בדיקור סיני

בכל רשימת הבעיות הבאות ובבעיות עיכול נוספות ניתן לטפל בצורה יעילה בעזרת טיפולי דיקור סיני אצלנו במרפאה. אם אתם סובלים ממחלות מעי דלקתיות – קרוהן, קוליטיס כיבית, סינדרום המעי הרגיז, עצירות כרונית, צרבות, כיבי קיבה, מצבים של חוסר תיאבון או תיאבון מוגבר, ריח פה רע, טחורים, בעיות ספיגה של מערכת העיכול, הגעתם למקום הנכון.

טיפולי דיקור סיני יסייעו לכם בשיטה טבעית ויעילה לפתור את בעיית העצירות ללא צורך בתרופות או פעולות פולשניות.  ההמלצה היא על טיפול מוקדם ככל האפשר בכל סוגי בעיות המעיים על מנת למנוע סיבוכים עתידיים, פגיעה באיכות החיים ואת החמרת הבעיה. מקרים של תיאבון חסר או מוגבר מטופלים באמצעות דיקור תוך הפעלה של נקודות המאזנות את מרכז השובע והרעב במוח.

כיצד מתבצע הטיפול?

כל סדרת טיפולים חדשה מתחילה באבחון המתבצע במרפאה. האבחון כולל תשאול אודות הסימפטומים, רקע רפואי, טיפולים נוספים ומצב הבריאות הכללי. המטפל מבקש לאסוף מידע רב ונרחב על מנת לאתר תסמינים המעידים על מצבים של חוסר איזון אנרגטי באיברי הגוף. לאחר התשאול מתבצעת בדיקה קצרה הכוללת לרוב בדיקת דופק בפרק היד, בדיקה של הלשון ובדיקת רפלקסים במידת הצורך.

עם השלמת האבחון נבחרות נקודות הדיקור האפקטיביות ביותר למטופל בהן יוצבו מחטים זעירות. בחירת הנקודות היא אינדיבידואלית בעבור כל מטופל. כל פגישת טיפול בקליניקה נמשכת כשלוש רבעי שעה במהלכה מוצבות המחטים בנקודות הדיקור למשך כ-35 דקות. נציין כי הטיפול אינו כרוך בכל כאב ואינו מלווה בתופעות לוואי. המחטים כה דקות עד כי הן כמעט בלתי מורגשות.

אלו תוצאות צפויות?

רוב המטופלים בקליניקה מספרים על הקלה בסימפטומים ושיפור בתחושה הכללית כבר לאחר הטיפול הראשון. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר יש להשלים את סדרת הטיפולים בהתאם להמלצה. שימור התוצאות דורש בחלק מהמקרים טיפול קבוע אחת לחודש.

סרטון עם המלצות

דיקור סיני נגד מחלת קרוהן. למה להמשיך לסבול? תום מספר איך דיקור סיני עוזר לו

Open chat
Hello!
דילוג לתוכן