דיקור סיני לכאבי גב

כאבי גב
דיקור סיני לכאבי גב

מחפשים מידע על טיפולי דיקור סיני לכאבי גב? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא מידע בסיסי אודות אפשרויות הטיפול וגם לייצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים, מענה לשאלות ותיאום של טיפולים בקליניקה.

איך מתחילים?

כל פגישה ראשונה בה אתם מגיעים אל הקליניקה עם בעיה רפואית חדשה מתחילה בבירור מקיף של מצבכם הבריאותי, והסיבות שהביאו אתכם לפנות לקבלת טיפול. שלב זה משמש את המטפל לקבלת כל המידע הדרוש לו לאבחון והרכבת תכנית הטיפול המתאימה והטובה ביותר. בעבור המטופל, שלב זה משמש להיכרות וקבלת מידע נוסף על הצפוי להתרחש במהלך הטיפול ועל התוצאות הצפויות.

במהלך פגישת הטיפול הראשונה תפגשו גם את המחטים העדינות המשמשות לביצוע הטיפול. המחטים יוצבו בנקודות נבחרות בגופכם למשל 20 דקות עד שלושת רבעי שעה. נציין כי הצבת המחטים כמעט ואינה מורגשת כלל. לא צפויים לכם כל כאבים או תחושות של אי נעימות במהלך הטיפול או לאחריו. על בסיס הצלחות של טיפולי עבר נוכל לצפות כי כבר לאחר השלמת הטיפול הראשון תורגש הקלה בכאבי הגב ובשאר התסמינים. על מנת להגיע להקלה משמעותית יותר עליכם לבצע את כל סדרת הטיפולים בהתאם להמלצה.

אלו נקודות דיקור משמשות לטיפול בכאבי גב?

תורת דיקור סיני לכאבי גב מתבססת על עשרות נקודות דיקור אותן ניתן להפעיל. לטובת טיפול בכאבי גב ישנן כמה נקודות עיקריות מומלצות. יש לציין כי בעבור כל מטופל נבחר נקודות דיקור מתאימות בהתאם לאבחון. הנקודות הבאות ידועות בתחום כיעילות לטיפול בכאבי גב ולכן צפוי שיוצבו מחטים לפחות בחלקן.

הנקודה הראשונה אותה כדאי שתכירו היא נקודת CV6 אותה תמצאו על קו האמצע של הגוף מתחת לטבור. נקודה זו חיונית לחיזוק של שרירי הבטן, איזון האנרגיה והעצמת האנרגיה של הגוף והנפש.  את הנקודות Bl23 ו- Bl47 תמצאו באזור הגב התחתון. אלו הן נקודות המשמשות לחיזוק של תפקודי כליות המשפיעות באופן אנרגטי על כאבי גב עם דגש על כאבי גב תחתון.

את Bl40 נמצא בחלקה האחורי של הברך. היא משמשת נקודת דיקור סיני לטיפול בכאבי גב תוך עידוד של זרימת אנרגיה משלפוחית השתן מטה. תוך טיפול בחסימות אנרגיה והמרצת זרימת האנרגיה, נקודה זו מצליחה להקל על כאבי גב.

קיימות נקודות נוספות בגוף המשמשות לטיפול בכאב גב ושאר כאבים אורתופדיים. אנו בוחרים בעבור כל מטופל את הנקודות הנכונות, היעילות והמתאימות ביותר למצבו. ייתכן כי במהלך הטיפול יועברו המחטים מנקודה לנקודה על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

יתרונות של דיקור סיני לבעיות גב

הדיקור הסיני הוכח כמפחית כאבי גב מכל הסוגים בצורה משמעותית. טיפולי דיקור מצליחים להביא להקלה משמעותית גם במקרים של פריצת דיסק, בלט דיסק וניוון בחוליות. המטופלים אצלנו בקליניקה מצליחים לצמצם את התלות במשככי כאבים ושאר תרופות לטובת טיפול טבעי המחזק את הגוף והנפש. דיקור סיני נחשב היום לשיטת טיפול יעילה מאוד לכאבי גב, שיטת טיפול אותה כדאי גם לכם לנסות.

Open chat
Hello!
דילוג לתוכן