דיקור סיני לפוריות

דיקור סיני

טיפולי דיקור סיני מצליחים לתת לזוגות הסובלים מקשיים בתחום הפוריות תקווה חדשה. אין זה פשוט להשיג הריון בכל גיל. כיום, בעיות פוריות הפכו נפוצות גם בגילאים צעירים וגם בגילאים מבוגרים. מחקרים מגלים כי 15% מהגברים והנשים בגיל הפוריות סובלים מבעיות פוריות כלשהן.

הרפואה הקונבנציונלית יודעת להציע מענה לחלק מהמקרים אך לא לכולם. קיימים מצבים בלתי מוסברים של אי פוריות. הרפואה הסינית עם דגש על טיפולי דיקור סיני לפוריות יודעת להציע שיטת טיפול טבעית המעודדות פוריות, מקלה על תחושות המתח ומביאה תוצאות.

מתי מוגדר מצב של בעיות פוריות?

מקרים בהם זוג מקיים יחסי מין ללא שימוש באמצעי מניעה למשך שנה מבלי להשיג הריון, מוגדרים כמצבים של בעיות פוריות. הגורמים לכך בקרב נשים הם הפרעות הורמונליות, בעיות בצוואר הרחם, ברחם עצמו או בשחלות. מצבים של שחלות פוליציסטיות, משקל עודף ובעיות רפואיות נוספות. בקרב גברים בעיות פוריות מופיעות עקב ספירת זרע נמוכה או בעיות בתנועתיות הזרע ופרמטרים אחרים וסיבות נוספות כגון וריקוצלה ועוד.

לא נוכל שלא לציין את הלחץ הנפשי והסטרס כגורמים עיקריים לבעיות פוריות. כאשר שני בני הזוג נמצאים במצב של לחץ נפשי הדבר מקשה על קליטת ההיריון ואף מונע אותו.

איך הרפואה הסינית מטפלת בבעיות פוריות?

תחילת נדגיש כי הרפואה הסינית מטפלת בבעיות פוריות מזה אלפי שנים. בשנים האחרונות הפכה הרפואה הסינית שיטת טיפול פופולרית במצבים של אי פריון. טיפולי דיקור סיני לפוריות ניתנים כטיפולים משלימים יחד עם טיפולי פוריות רגילים. נשים רבות מבצעות טיפולי דיקור סיני במהלך התקופה בה הן מנסות להיכנס להריון על מנת להגדיל את הסיכויים לקליטה מהירה של הריון בריא.

זוגות רבים פונים אל הקליניקה במטרה לקבל טיפול ולהצליח להשיג את ההיריון המיוחל ללא צורך בטיפולים הורמונליים, או בתופעות הלוואי הקשות של טיפולי ה-IVF. מומלץ מאוד לשלב את טיפול בדיקור סיני יחד עם טיפולים נוספים מתוך מטרה להגדיל משמעותי את הסיכויים להריון.

בדיקת זרע
Spermogram and semen parameters, oligozoospermia, asthenozoospermia, teratozoospermia, normal and abnormal sperm

מה עושים טיפולי הדיקור?

טיפולי דיקור סיני רואים את הגוף והנפש כמכלול אחד. הם מטפלים גם בחסימות האנרגיה בגוף, גם במצבים של מתח נפשי וגם מסייעים לשיקום של אברי הרבייה. במהלך הטיפול מתרחשת זרימת מוגברת של דם בגוף אל הרחם ואל איברי הרבייה. תהליך זה מסייע בהחלמה של האזור ובניית רירית רחם. דיקור סיני מצליח גם לחזק את השחלות על מנת לעודד ייצור של ביציות איכותיות. נשים שעברו טיפולי דיקור סיני הצליחו לייצר כמות גדול יותר של זקיקים וכך הגדילו את הסיכוי לכניסה להריון.

ך טיפולי IVF, דיקור סיני יוכל להגדיל את סיכויי להצלחה ב 50% ולהביא הקלה משמעותית בתופעות הלוואי. הדיקור מסייע לגוף בהתמודדות עם כמות ההורמונים הגדולה ומעודד תגובה טובה של השחלות לטיפול. דיקור סיני מומלץ גם לאחר השגת ההיריון על מנת לחזק את מערכת הרבייה ולצמצם את הסיכויים להפלה.
בקרב הגברים טיפולי דיקור סיני מצליחים להגביר את כמות הזרע ולשפר את איכותו. כדאי לגברים להתחיל בטיפולי דיקור בקליניקה מספר חודשים לפני תחילת הטיפול על מנת לשפר את איכות הזרע.

השפעה חיובית וחיונית נוספת של טיפולי דיקור במקרים של בעיות פוריות היא הפחתת מתחים ולחצים נפשיים. הקושי להיכנס להריון מוסיף מתחים לאורח החיים המערבי הלחוץ והעמוס. הורמונים של סטרס משפיעים בצורה שלילת על מחזורי הביוץ ועל תהליך הקליטה של ההיריון בגוף. הפחתה של רמת המתח הנפשי מצליחה במקרים רבים לפתור את בעיית הפוריות.

להזמנת תורים וקבלת פרטים נוספים על טיפולי דיקור סיני לפוריות, צרו קשר.

המלצות

סרטון

Open chat
Hello!
דילוג לתוכן