מרץ 30, 2020
מה עושים עם גלי חום? טיפול טבעי לתופעות גיל המעבר ואיך דיקור סיני יכול לעזור

כל אישה שעברה את גיל המעבר או מתמודדת כעת עם גיל המעבר מכירה היטב את תופעת גלי החום. נשים רבות רואות בגלי החום את התופעה המטרידה ביותר של גיל המעבר, התופעה בשלה הן פונות לקבלת טיפול. הסיבה לגלי החום היא ירידה משמעותית ברמת האסטרוגן המופרש בגוף. טיפול הורמונלי מצליח לאזן את רמת האסטרוגן ולמנוע כך את גלי החום, אך מחקרים גילו כי הטיפול ההורמונלי אינו מומלץ.

 

 

איך אפשר להקל על גלי חום?

 

הטיפים הבאים יסייעו לך גם בהקלה על גל החום מיד כאשר הוא מתחיל וגם בצמצום התופעה. על מנת להפוך את גלי החום פחות חמורים נמליץ על צמצום משמעותי של צריכת משקאות המכילים קפאין, יין אדום, שוקולד, גבינות מיושנות. כמו כן, מומלץ שלא לעשן (גם לא עישון פסיבי). העדיפי ללבוש בגדים נוחים עשויים כותנה כך שתסבלי פחות מכל התקף. על מנת להפוך את גל החום הבא קל יותר מהרי לשתות כוס מים קרים מיד כאשר גל החום מתחיל. קחי עמך לכל מקום מאוורר קטן נייד על מנת להקל על עצמך. במהלך הלילה כדאי להתכסות בשמיכות קלות. במהלך היום כדאי להתלבש בשכבות כך שניתן יהיה להסיר את השכבות העליונות בקלות ובמהירות.

 

טיפול בגלי חום עם דיקור סיני

 

הרפואה הסינית מציעה טיפול טבעי ובריא לתופעות גיל המעבר. בעזרת רפואה סינית מצליחות נשים רבות בכל העולם להתמודד עם תופעות גיל המעבר בקלות ללא צורך בשימוש בהורמונים או תרופות. גלי חום בגיל המעבר מופיעים אצל 75% מהנשים כאשר אצל כ-30% מהנשים התופעה נמשכת כחמש שנים. הדרך בה דיקור סיני מצליח להביא להקלה היא איזון אנרגטי בין היין והיאנג בגוף.

גוף האישה בגיל המעבר סובל ממחסור באנרגיית יין מול רמה רגילה של אנרגיית יאנג. כך שנוצר חוסר איזון משמעותי הבא לידי ביטוי בתופעות של יובש בנרתיק, גלי חום, חוסר מנוחה, בעיות שינה, הזעה בלילה. טיפולי דיקור סיני מצליחים לאזן מחדש את האנרגיה בגוף ומביאים כך להקלה משמעותית בתופעות גיל המעבר.

נשים שכבר עברו טיפולי דיקור סיני מכירות את התחושה הטובה המופיעה לאחר הטיפול. הצבת המחטים אינה כרוכה בכל כאב. המטופלת נרגעת ונחה על מיטת הטיפולים במהלך הטיפול כולו. דיקור סיני יחד עם שינויים קלים באורח החיים, יסייע גם לך לצלוח את תופעות גיל המעבר בקלות ללא שימוש בתכשירים הורמונליים מזיקים וללא כל פגיעה באיכות החיים. צרי קשר אתי לקבלת פרטים נוספים.