פיברומיאלגיה דיקור סיני

img-1

אלו שכבר מכירים מקרוב את הפיברומיאלגיה יודעים כי מדובר במחלה כרונית. הרפואה הקונבנציונלית אינה מסוגלת היום להציע מרפא למחלה אלא הקלה על הסימפטומים בלבד והמלצה על טיפולי רפואה משלימה. הבשורה הטובה בעבור המתמודדים עם המחלה היא האפשרות לטיפול טבעי יעיל ללא תופעות לוואי בעזרת דיקור סיני. המשיכו לקרוא ותגלו כיצד דיקור סיני יכול לעזור לכם.

מהי פיברומיאלגיה ומהם התסמינים העיקריים?

 פיברומיאלגיה היא מחלה כרונית הגורמת לעייפות וכאבי שרירים לא מוסברים. בחלק מהמקרים הכאבים עזים ביותר עד כדי פגיעה משמעותית באיכות החיים. הכאב מופיע באזורים שונים בגוף ואינו מתרכז רק באזור אחד עם רגישות רבה לאזור חיבורי הרקמות. התסמינים של המחלה הם נקודות רגישות למגע בגוף (18 נקודות בהן החולים במחלה רגישים מאוד למגע), תחושות של דיכאון וחרדה, בעיות שינה, הפרעות עיכול, כאבי ראש, קשיים בריכוז. נציין כי לא קיימת היום בדיקת דם או בדיקת הדמיה המאבחנת  פיברומיאלגיה.

 פיברומיאלגיה לפי הרפואה הסינית

תורת הרפואה הסינית רואה את הגוף והנפש כמכלול אחד. על מנת לטפל במחלה בוחן המטפל אלו איברים קשורים לסימפטומים, אלו איברים מראים סימנים של חולשה וכיצד תפקוד לקוי (חלש) של איברים מסוימים משפיע על חומרת המחלה ותדירותה. הרפואה הסינית מצביעה על קשר ישיר בין תחושות של כעס, חרדה, דאגה ומתח לבין הופעת התסמינים הפיזיים של  הפיברומיאלגיה.

כיצד טיפולי דיקור סיני יכולים לעזור לפיברומיאלגיה?

הרפואה הסינית מתבססת על הטענה שיש לכל איבר בגוף גם תפקיד פיזי וגם תפקיד מנטלי. כך למשל, התפקוד של הכבד מושפע מצבירה של רגשות כעס ותסכול. תורת הרפואה הסינית רואה קשר ישיר בין מצבו המנטלי של האדם לבין מצבו הבריאותי. כאשר אנו נמצאים במצב נפשי רע הדבר יבוא לידי ביטוי גם בפיזיולוגיה של הגוף. חוסר איזון בין פעולת האיברים ובין המצב הפיזיולוגי לבין המצב הנפשי גורם להופעת  הפיברומיאלגיה ולהחמרתה.

טיפולי דיקור סיני מומלצים לחולי פיברומיאלגיה בשל יכולתם לחזור ולאזן את תפקוד האיברים בגוף. הדיקור הסיני מצליח לעודד את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף ללא צורך בתרופות ושאר כימיקלים. הפעלת נקודות הדיקור מצליחה לעודד גם הפרשה של אנדורפינים במוח המהווים משככי כאבים טבעיים, מפיגים חרדה ומשפרי מצב רוח. 

מטופלים עם  פיברומיאלגיה אצלנו בקליניקה מטופלים בשיטות דיקור המאזנות את מערכת העצבים המרכזית, משקמות את זרימת האנרגיה בגוף, מעודדות ריפוי טבעי, משפרות את תפקוד כל מערכות הגוף, משככות את הכאב הכרוני ומביאות להקלה משמעותית בתחושות במתח, החרדה והתסכול.

טיפולי דיקור סיני מצליחים לשפר את מצבו הנפשי של המטופל וכך למעשה להביא להקלה כמעט מיד בסימפטומים ובעיקר בכאבים. שיטת הטיפול טבעית לחלוטין כאשר נעשה שימוש בכוחות הריפוי הטבעיים של הגוף שלכם. שילוב נכון בין דיקור סיני  לפיברומיאלגיה לבין טיפול בצמחי מרפא מהווה את אחת משיטות הטיפול היעילות והטובות ביותר למחלה.

סרטון עם המלצות
Open chat
Hello!
דילוג לתוכן