רפואה סינית
טיפול בלחץ דם נמוך על ידי רפואה סינית

אז מהי רפואה סינית?

ראיון עם רפאל רוזנסקי מנהל מרפאת רפאל – רפואה סינית

רפואה סינית מסורתית הינה מכלול של שיטות רפוי הכולל דיקור מחטים, צמחי מרפא, אומנות התנועה טיי צ'י וצ'י גונג, עיסוי טווינה, חימום באמצעות מוקסה (סיגר מלענה יבשה), שיאצו, תזונה, מדיטציה ועוד.

יש לציין שרפואה סינית זוכה לאחרונה להוקרה ויישום במוסדות רפואיים ולמחקר מדעי יוקרתי בארץ ובעולם. ברפואה מיוחדת זאת החלק המדעי שבה וניסיון קליני המצטבר של אלפי שנים משתלבים יפה מאוד עם האינטואיציה של המטפל. כל זה הופך את הרפואה הזאת לאומנות מדהימה ועוצמתית של ריפוי.

מילות המפתח ברפואה סינית הן אנרגיה ואיזון. הסינים רואים את גוף האדם כמערכת אנרגטית. כמות מספקת, איכות טובה וזרימה תקינה של אנרגיה בגוף מהווים תנאי לבריאות. גם רגשות מהווים סוג של אנרגיה. קיים קשר אנרגטי בין הגוף והרגשות. רפואה סינית רואה את החולי כהפרה כלשהי במצב האנרגטי התקין והמאוזן. המטרת הריפוי להשיב את הגוף ואת הנפש למצב מאוזן.
כאלטרנטיבה לטיפול קונבנציונלי תרופתי בעל תופעות לוואי, תשמחו לדעת שיש דרך אחרת! עוד על רפואה סינית ניתן לקרוא בעמוד הבית ובמאמרים שלי על דיקור סינ באתר.

במרפאות רפאל בראשון לציון ובתל אביב אטפל בכם באמצעות כלים יעילים שהוכיחו את עצמם על אלפי מטופלים. פנו אל המרפאות שלנו, ונשמח להציע לכם טיפול מתאים.

דיקור סיני למיגרנה פיברומיאלגיה דיקור סיני מחלות מעי דלקתיות. דיקור סיני למחלות קרוהן וקוליטיס איך לבחור מטפל בדיקור סיני דיקור סיני מחיר בלוג דיקור סיני דיקור סיני לכאבי גב דיקור סיני לפוריות בעיות עיכול תמונות מהמרפאה רפואה סינית אודות רפאל בעיות לטיפול דיקור סיני לחרדה ומתח נפשי דיקור סיני ברמת אביב, וגם בראשון לציון. שאלות ותשובות 054-5721258 יעוץ טלפוני חינם דף הבית המלצות המטופלים טיפים ביטוח בריאות רפואה משלימה במרפאה כלים ושיטות במרפאה שאלות נפוצות במרפאה