דיקור סיני לחרדה ומתח נפשי
חרדה, סטרס, טיפול על ידי רפואה סינית

מתוחים? דואגים? חרדים? בואו לשים לזה סוף עם דיקור סיני

אין זה סוד כי רבים המסתובבים בינינו סובלים מדאגות ומחרדות. בין אם מהחיים בארצנו הקטנטונת רבת התהפוכות, בין מקשיי משפחה או פרנסה, מצבי סטרס שונים, מעברים או משברים כלשהם. כל אלו יכולים לפתח פחדים, דאגות או חרדות שונות

חרדה היא מצב פסיכולוגי או פיזיולוגי בו האדם חש אי שקט, בשל מתח ודאגה רבה מפני איום וסכנה ממשיים או דמיוניים, מודעים או בלתי מודעים. התקף חרדה, הוא החרדה במדרגה הגבוהה ביותר, והוא נגרם בכל פעם שאירוע גורר תגובה של לחימה או של בריחה. כ- 3%-4% מקרב האוכלוסייה סובלים מחרדה והיא שכיחה יותר בקרב נשים.

החרדה מתאפיינת על-ידי סימנים פיסיים ורגשיים המבטאים את הקשר ההדוק שבין הגוף לנפש כגון: לחץ, חוסר שקט, פחד או דאגה. עלולים להופיע תסמינים פיזיים של דפיקות לב מואצות, פיק ברכיים, כאבי ראש, כאבי בטן, קוצר נשימה, סחרחורת. התסמינים משתנים מאדם לאדם.

טיפול בסטרס על יד דיקור סיני

אנשים הסובלים מחרדות מספרים כי החרדה מלווה אותם מרבית שעות היממה, מתישה אותם, ומונעת מהם לחוות הנאה ועניין בתחביביהם ובעיסוקיהם השונים.

מהי התייחסותה של הרפואה הסינית לחרדות?

הרפואה הסינית מייחסת חשיבות רבה לקשר שבין הגוף והנפש. כבר לפני אלפי שנים כתבו גדולי הרופאים בסין שכאשר הנפש במצוקה הגוף מושפע מכך באינספור דרכים ועשוי לפתח מחלות שונות.

הרפואה הסינית מנסה להחזיר את האיזון הנפשי במצבי חרדה, פחד, דאגה, כעס, עצב ועוד על ידי טכניקת הדיקור הסיני. מטרת הטיפול בדיקור סיני להתמודדות עם חרדה כוללת הרגעה והפגת מתחים, איזון הגוף וחיזוק הנפש מתוך הבנה הוליסטית, הקושרת גוף ונפש כאחד.

מהו דיקור סיני?

דיקור סיני הינו טיפול עדין המתבצע באמצעות שימוש במחטים עדינות לדיקור הגוף באזורים שונים. הטיפול נחשב לבטוח ביותר, ונעשה לתוך שימוש במחטים עדינות ודקות, עם מינימום תופעות לוואי. לאחרונה, זכה הטיפול בדיקור להוקרה ויישום נרחב במרכזי רפואה, מרפאות לרפואה ברוח הרפואה הסינית בארץ ובעולם לטיפול במכלול נרחב של בעיות ומחלות פיזיות ונפשיות.

כמרפאה מקצועית המספקת מענה לבעיות שונות על פי שיטת הרפואה הסינית, חשוב לנו להעניק לכם את הטיפול האיכותי ביותר ביעילות רבה ובמהירות האפשרית. דיקור סיני מהווה פתרון מושלם עבור הסובלים מחרדה. מטופלים שהגיעו אלינו כשהם סובלים מחרדה כבר תקופה ארוכה, ולעיתים אף במשך שנים, ראו שיפור וכבר אחרי הטיפול הראשון חשו הקלה בלחץ ובמתח.

מהן הדרכים לאבחון חרדה ברפואה הסינית?

כחלק מהמוניטין המקצועי שלנו, אנו מאבחנים בצורה מקיפה ומקצועית כל מטופל שמגיע אלינו בכדי להיות בטוחים שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורו. האבחון מתבסס על תשאול מקיף של המטופל המלמד על אורח חייו ואבחון לשון ודופק שהם בבחינת אבני יסוד באבחון על-פי הרפואה הסינית.

המרפאות בתל אביב ובראשון לציון שמות את הדגש על שירות אדיב ואנושי, מטופלים שהגיעו אלינו לאחר סבל רב ומתמשך קיבלו סוף סוף מענה לבעיה ממנו סבלו. פנו בהקדם למרפאותינו בתל אביב או בראשון לציון ונשמח להמליץ לכם על הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

דיקור סיני למיגרנה פיברומיאלגיה דיקור סיני מחלות מעי דלקתיות. דיקור סיני למחלות קרוהן וקוליטיס איך לבחור מטפל בדיקור סיני דיקור סיני מחיר בלוג דיקור סיני דיקור סיני לכאבי גב דיקור סיני לפוריות בעיות עיכול תמונות מהמרפאה רפואה סינית אודות רפאל בעיות לטיפול דיקור סיני לחרדה ומתח נפשי דיקור סיני ברמת אביב, וגם בראשון לציון. שאלות ותשובות 054-5721258 יעוץ טלפוני חינם דף הבית המלצות המטופלים טיפים ביטוח בריאות רפואה משלימה במרפאה כלים ושיטות במרפאה שאלות נפוצות במרפאה