איך לבחור מטפל בדיקור סיני

דיקור סיני

בתחום הרפואה המשלימה ישנה חשיבות רבה לבחירת המטפל הנכון ביותר בעבורכם. הבחירה הנכונה תהיה מטפל בעל ניסיון רב ככל האפשר שיעניק לכם מענה מקצועי מלא ובו זמנית גם ישרה אווירה נעימה. תצליחו להגיע לתוצאות הטובות ביותר רק כאשר תהיו אתם רגועים ונינוחים במהלך הטיפול. עליכם לבחור במטפל שאתם מרגישים בנוח בקרבתו וסומכים עליו.

הטיפים הבאים יסייעו לכם לבחור נכון במטפל דיקור סיני מקצועי, מסור ומומלץ.  פרט להכשרה המקצועית של המטפל כדאי לבחון גם את מיקום הקליניקה, זמינות התורים ועלות הטיפול.

המלצות של מטופלים קודמים

הדרך הטובה ביותר בה תוכלו לקבל פרטים על המטפל ועל הקליניקה היא פנייה למטופלים קודמים. חפשו מישהו מבין המכרים שלכם שטופל כבר אצל אותו מטפל ותשאלו אותו את כל השאלות. אם קבלתם המלצה חמה כדאי לשאול אלו השפעות הביא הטיפול והיכן מתבצע הטיפול? אם אין לכם אפשרות לקבל המלצות ממכרים, תוכלו למצוא המלצות ברשתות החברתיות או באתר של המטפל או תוך פנייה אל המטפל בעצמו.

הכשרה מקצועית

כל מטפל בדיקור סיני מחויב בהכשרה מקצועית. יש לכם זכות מלאה לשאול כל מטפל פוטנציאלי היכן הוא קיבל את הכשרתו? אלו תעודות יש ברשותו וכמה שנים הוא למד? כדאי לבחור במטפלים שלמדו לפחות 4 שנים ומחזיקים בניסיון של כמה שנים בתחום. כמו כן, חשוב לשאול את המטפל האם דיקור סיני הוא העיסוק העיקרי שלו והאם יש לו ניסיון בטיפול במקרים דומים לזה שלכם.

הניסיון של המטפל חשוב מאוד להצלחת הטיפול. בתחום כמו דיקור סיני הניסיון של המטפל יבוא לידי ביטוי ביכולת לבצע אבחונים מדויקים במהרה, בחירה נכונה של נקודות הדיקור והצבה בלתי מורגשת של המחטים.

ביטוח בריאות רפואה משלימה

אם במסגרת ביטוח הבריאות שלכם אתם מבוטחים גם בביטוח רפואה משלימה, בדקו האם המטפל נמצא בהסדר עם חברת הביטוח או חברת הביטוח תחזיר לכם הוצאות מול הקבלות שלו. חשוב לציין שלא כל מטפל בדיקור סיני מוכר על ידי חברות הביטוח. בדקו את הנושא מול חברת הביטוח והמטפל.

מיקום הקליניקה וזמינות התורים

טיפולי דיקור סיני ניתנים לרוב בקליניקות פרטיות. על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר יהיה עליכם להתמיד בסדרת טיפולים. בהתאם לכך, כדאי מראש לבחור בקליניקה נגישה מבחינת תחבורה או להיערך בהתאם. כבר במהלך השיחה הראשונה עם המטפל כדאי לברר היכן מתבצעים הטיפולים? באלו שעות יוכל לקבל אתכם? כמה זמן ייקח לכם להגיע אל הקליניקה? האם ישנה חנייה זמינה באזור? האם ישנה תחבורה ציבורית באזור? האם תוכלו לחזור לעבודה בסוף הטיפול?

התרשמות אישית שלכם מהמטפל

נצלו את שיחת הטלפון עם המטפל למטרת התרשמות אישית. שימו לב לתקשורת ביניכם, לנינוחות שלכם ולתחושת הבטן. הבחירה הנכונה תהיה מטפל דיקור סיני מקצועי, אדיב, מרגיע ונעים. עליכם להרגיש ולדעת שאתם נמצאים בידיים טובות. רק כך תצליחו להביא את הגוף והנפש לקו הבריאות.

Open chat
Hello!
דילוג לתוכן